W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie
z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.
Usługi kurierskie TuWysylam.pl

Nasze Punkty Kurierskie

Punkty kurierskie Tuwysyłam znajdują się już w ponad 20 miejscowościach! Stopniowo rozszerzamy zasięg, przez co nasze usługi mogą dotrzeć do coraz większego grona odbiorców. Znajdziesz nas przede wszystkim na zachodzie, południu i północy kraju, zarówno w dużych, jak i małych miejscowościach. Nasza oferta stanowi świetną, korzystną cenowo alternatywę dla wysyłania przesyłek bezpośrednio w firmie kurierskiej, dlatego też z usług Tuwysyłam korzysta coraz więcej klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Nasi Klienci doceniają szybkość działania, intuicyjny system oraz klarowny cennik poszczególnych usług. Punkty kurierskie znajdziesz m.in. w Rzeszowie, Rzepinie i Nysie. Dzięki przystępnej ofercie franczyzowej, Ty też możesz otworzyć punk kurierski! Szczegółowe informacje na temat współpracy znajdziesz w odrębnej zakładce. Na umieszczonej poniżej mapie możesz zaś wybrać swój rejon i sprawdzić, czy punk Tuwysyłam znajduje się w Twojej okolicy. Wybierz najbliższy punkt i… wyślij paczkę!

Szybki
kontakt