W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie
z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.
Usługi kurierskie TuWysylam.pl

Cennik przesyłek kurierskich

W cenniku przesyłek kurierskich prezentujemy Państwu ceny na poszczególne usługi kurierskie realizowane przez popularne firmy przewozowe tj. DHL, UPS, Pocztex, FedEx, DPD i K-EX. Przygotowany cennik uwzględnia nie tylko wagę przesyłek, ale także usługi dodatkowe i ich ceny u poszczególnych przewoźników. Dzięki takiemu zestawieniu łatwiej o tanie przesyłki dopasowane do Państwa szczególnych potrzeb. W zestawieniu znaleźć można ceny za usługę pobrania, za dostawy w sobotę czy za dodatkowe ubezpieczenia przesyłki. Warto pamiętać, że tani kurier, jeśli chodzi o koszt dostawy przesyłki o określonej wadze, ostatecznie może okazać się droższy niż konkurencja - gdy uwzględnimy koszta opłat dodatkowych tj. wspomniany wcześniej koszt pobrania czy dodatkowe ubezpieczenia paczki. Dzięki naszemu systemowi mają Państwo szansę na wybór najtańszej rynkowej oferty i tanich usług kurierskich bez konieczności podpisywania stałej, długoterminowej umowy z konkretnym przewoźnikiem. Jeśli interesują Państwa nie tylko klasyczne paczki, ale także wysyłka palet, poniżej znaleźć można cenniki również na ten rodzaj specyficznej usługi kurierskiej. Polecamy!

 

Szybki
kontakt